Hakkımızda

Hakkımızda

Beytullah Hoca, 20 senelik tecrübeleriyle metafizik, havas ilmi, büyü bozma, eşler arasındaki huzursuzluk, cinlerin musallatı ve alternatif tıp bilimine sahiptir. Ayrıca kendisi dünyada çeşitli devlet başkanlarına danışmanlık yapmaktadır.

Aslen Samsun Bafralıyım. Yaklaşık 6 yaşında Kuran okumaya başladım. 13 yaşındayken yaklaşıp 11 ay gibi bir süre zarfında hafızlığı bitirdim. Çeşitli yerlerde imamllık ve Kuran Kursu Hocalığı yaptım. Metafizik ve Havas ilimleriyle alakalı da 7-8 yaşından beri ilgi duymaya başladım. Bizim karadeniz yörelerinde hocalarla çok uğraşılır. Hocalara çok giderler, nerdeyse her kapıda her hanede bir muska görülmekteydi çocukluk yıllarımda. meraklılık duymaktaydım.İnanmıyordum tabi ki ilk zamanlar. Tabi zaman geçtikçe bizzat şahit olduğum çok büyük olaylar vardı. inanmaya başladım.

Onun haricinde de çeşitli alimlerden de dersler aldım. Mısıra gittim çeşitli arap ülkelerinden de çeşitli alimlerden. el alma değilde bilgiler öğrendim. istanbulda çeşitli alimlerden gerçi şu an vefat ettiler bilgiler aldım. yaklaşık 20 seneyi aşkın bu işlerle uğraşıyorum. çeşitli yerlerde ofislerim var ist samsun bulgaristan var ve yakında Almanyada kurulcak. çoğu ülkeleri dolaştım londra gibi. havas ilmi deyince aklımıza ne gelir . havasul esrar yani duaların esrarı. en büyük silahı müminin, dualardır. nasıl abdestsiz namaz olmaz güncel hayatta da zikirsiz bir hayat duasız bir hayat düşünemiyorum.

Sizin farkınız ne diye sorarsanız. hayatım gerçek kesit gibi çok büyük hadiselere şahit oldu.çok büyük olayları gördük. başka ne özelliğiniz var. isteyen insanlara cinleri gösterebilirim.ben işin gösterme tarafındayım. piyasada medyumum diye falcıyım diye çok insanlar var.aslında hepsi yalan .neden yalan çünkü gelecek hakkında bilgi verdiklerini söylüyorlar. gelecek hakkında Peygamber efendimize bilem söylenmedi bazı vahiyler aracılığıyla ancak bazı bilgiler sunuldu.

Biz bu tür yardımları müslüman varlıklardan alabiliyoruz. günümüzde büyüler çok meşhur ve yaygın bir haldedir. bunlarla uğraşanlar çok biz çok şahit oluyoruz. büyü yapan da yaptıran da çok. benim hayatım bunlarla mücadele içinde geçti. hayatım da hiç kimsye büyü yapmadım yaptıranları da Allah cc Islah eylesin. hepsiyle savaşıyorum. bütün hayatım bu mücadeleyle geçti.

Bu tür kişiler gelecek hakkında neden yalan konuşuyorlar.Aslında onlar cinlerin yalanlarına alet olmaktalar. Cinler onları kandırıyor yalan söylüyorlar. Büyük günah olan şirk içindeler. Onlar yaptıklarıyla ceplerini parayla doldururken hasta kişi daha da kötüye gidiyor çünkü bu falcıların yanlış yönlendirmeleri ve zaman kaybı dolayısıyla sıkıntıları daha da çoğalıyor. ki zaten bu geleceği bildiklerini iddaa ettiklerine inandıklarından kişilerde şirke bulaşıyorlar.
İnternette başka gördüğümüz de bunların bilindik bir tezgahı yani kendi adamlarını kullanıp reklam yapmalarıdır. Cin çıkarma gibi konuları aslında alaya alıyorlar cin cıkardıklarını zannedip tam tersine cinleri davet ediyorlar.Allah (Cc) akıl fikir versin..

Çoğu insanlar madur olmuş. Ben kimilerinden ücret bile almıyorum.

Bizler daima söylüyoruz Gaybın anahtarı sadece Yüce Allahtadır. Bizler gerçek tespitler yapıp geçmişi net şekilde görüp yanıltmaksızın Allahın izniyle müspet şekilde sıkıntıyı tespit ve tedavi ediyoruz. müslüman cinlerden yardım alarak sanki ordaymış gibi geçmişe ait olayları görebilmekteyim.

Başka neler yapıyorum. Çok önemli devlet başkanlarına siyaset camiasından spor ve sanatçı camiasından kişilere danışmanlık yapmaktayım. ve kesinlikle belirteyim kişilerin hiç bir bilgisi mahrem hatta namehrem hiçbir 3. şahısla ve hiç bir koşulda asla paylaşılmamaktadır. Bu konu en hassas en temel ilkemizdir.

Çok geç yaşlara gelip de evlenemeyen kişilere kısmet konusunda yardımcı olabiliyoruz. veya evleneceği kişi hakkında bilgi vererek kişilere yardımcı olabiliyoruz. büyüden zarar görenler intihar teşebbüsüne kadar giden kişiler var onlara yardımcı olabiliyoruz.

Aynı zamanda halen Avrupadaki çeşitli hastanelerde görev yapmaktayım. örneğin hastanelerde bayılan epilepsi nöbeti tutan kişiler ayık olarak rahat bi şekilde evlerine dönebilmekte. Alternatif tıp hakkındada özel çalışmalarım var örneğin kendim geliştirdiğim balıkyağı ile romatizmal ağrılara ciddi boyutta şifa oluyoruz. Ben burda iddaa ediyorum ülkemizde medyum olduğunu iddaa eden çok kişi arasında sadece gerçekten birkaçtanesi bu işi yapabilmektedir. Çünkü temel ve ilk hedefleri ticaret çıkar vb amaçları özümsemişlerdir. Bazı sırlı esrarengiz olayları cinayetleri çözmekteyim. O konuda yardımcı oluyorum. Bu yöntemi zaten çoğu devlet kullanıyor. Çünkü o ülkeler bu ilmin değerini bizzat tecrübe edindikleri için değerini biliyorlar.

Bu işle ilgili sıkıntı bu işi çıkarları için kullanan kafir cinlerle büyü yapanlar yüzünden bizlere de şüpheyle bakılması o dolandırıcılar yüzünden bizler de zorlanıyoruz. Biz devletimize bu işin vergisini de vermekteyiz.

Son olarak şunu belirtmek isterim. Her zaman söylediğim gibi. Derdi veren Allah (C.c) dermanını da vermiştir. Önemli olan dermanı doğru yerde aramaktır.
 

Güzel Sözler

Beytullah Hoca
 

Basında Biz


 

İletişim İmkanları